تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آبان 1402 - 12:09
کد خبر : 2181

هیتر هویه(دستگاه لحیم کاری) و مولتی متر

هیتر هویه(دستگاه لحیم کاری) و مولتی متر

هیتر هویه گرداک ۹۵۲GORDAK هیتر هویه(Soldering Iron Heater) یک قسمت مهم از دستگاه لحیم کاری یا هویه است که برای گرم کردن ناخن لحیم (سوزن لحیم) به منظور انجام عملیات لحیم کاری بر روی قطعات الکترونیکی مانند لحیم کاری و تعمیرات موبایل و سایر مواد مورد استفاده می‌شود. هیتر هویه نقش اصلی در انجام عملیات لحیم

هیتر هویه گرداک ۹۵۲GORDAK

هیتر هویه(Soldering Iron Heater) یک قسمت مهم از دستگاه لحیم کاری یا هویه است که برای گرم کردن ناخن لحیم (سوزن لحیم) به منظور انجام عملیات لحیم کاری بر روی قطعات الکترونیکی مانند لحیم کاری و تعمیرات موبایل و سایر مواد مورد استفاده می‌شود. هیتر هویه نقش اصلی در انجام عملیات لحیم کاری دارد، زیرا لحیم تنها در دمای معینی (معمولاً بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ درجه سانتی‌گراد) منصه به رسوب شدن و اتصال قطعات الکترونیکی به یکدیگر می‌شود.

کاربردهای اصلی هیتر هویه عبارتند از:

 1. لحیم کاری الکترونیکی: در تعمیرات الکترونیکی، تجمیع قطعات الکترونیکی، جوشکاری اتصالاتSMD (Surface Mount Device) و BGA (Ball Grid Array)، و انجام دیگر عملیات لحیم کاری در صنایع الکترونیکی.
 2. تعمیرات خودرو: در صنعت خودروسازی و تعمیرات خودرو، هیتر هویه برای لحیم کاری قطعات مختلف خودروها، از جمله سیم‌های الکتریکی و قطعات الکترونیکی، استفاده می‌شود.
 3. تعمیرات خانگی: در تعمیرات و پروژه‌های خانگی، افراد از هیتر هویه برای تعمیر یا ایجاد اتصالات الکترونیکی در اشیاء مختلف مانند سیم‌های برق، تعمیر لوازم خانگی، و پروژه‌هایDIY (Do It Yourself) استفاده می‌کنند.
 4. صنایع تولیدی: در صنایع تولیدی، هیتر هویه ممکن است برای تولید انبوه و جوشکاری قطعات الکترونیکی و الکتریکی در مراحل تولید مورد استفاده قرار گیرد.

هیتر هویه معمولاً دارای متغیرهایی مانند دما، قدرت، و نوع ناخن مختلف است تا بتواند به نیازهای مختلف کاربران و مواد مورد لحیم کاری واکنش نشان دهد.

شما میتوانید برای خرید و تهیه این دستگاه بهبهترین سایت های داخلی مراجعه کنید و این دستگاه را با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا و همچنین با بهترین قیمت خریداری کنید.

شما همچنین میتوانید سایر دستگاه ها را در زمینه تعمیرات موبایل از سایت سفیر صنعت خریداری کنید فقط کافیست سفیر صنعت را در مرورگر خود جستجو کنید تا بتوانید این محصول را با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا و بهترین قیمت سفارش دهید و آن را درب خانه دریافت کنید.

کاربرد هیتر هویه گرداک ۹۵۲GORDAK

این محصول در عالم الکترونیک و تعمیرات الکترونیکی بسیار مفید است. برخی از کاربردهای اصلی آن عبارتند از:

 1. لحیم‌ کاری قطعات الکترونیکی: این دستگاه برای لحیم‌کاری قطعات الکترونیکی به برد مدار چاپی یا یکدیگر استفاده می‌شود.
 2. تعمیرات تلفن همراه و دستگاه‌های هوشمند: در تعمیر و تعویض قطعات در تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و دستگاه‌های هوشمند از این دستگاه استفاده می‌شود.
 3. تعمیرات تجهیزات الکترونیکی صنعتی: در صنایع مختلف برای تعمیر و نگهداری تجهیزات الکترونیکی بزرگتر نیز از این دستگاه استفاده می‌شود.
 4. آموزش و آزمایشات الکترونیکی: این دستگاه می‌تواند در آموزش و آزمایشات آموزشی مورد استفاده قرار گیرد. اساتید و دانشجویان در آموزش و تجربیات الکترونیکی می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند.
 5. تعمیرات خانگی: برای تعمیرات ساده در خانه، مثلاً تعمیر سیم‌کشی‌ها، پشتیبانی از دستگاه‌های الکترونیکی خانگی و اصلاح دستگاه‌های کوچک این دستگاه بسیار مناسب است.

به طور کلی،این محصول یک ابزار حیاتی برای تعمیرات الکترونیکی و لحیم‌ کاری دقیق در صنعت الکترونیک و تعمیرات مدارهای الکترونیکی می‌باشد.

پیشنهاد ما به شماهیتر هویه گرداک ۹۵۲ GORDAKاست که شما آن را میتوانید از سایت سفیر صنعت خریداری کنید.

همچینین شما میتوانید با وارد شدن به سایت سفیر صنعت در قسمت کلاس های آموزشی نسبت به ثبت نام کلاس مورد نظرخود مانند طراحی سایت یا تعمیرات موبایل اقدام کنید.

آدرس دفتر فروش : تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگر شمالی ، پلاک ۱۵۴۷، طبقه ۳

شماره تماس ۱ : ۸۸۹۸۶۹۲۲ _ ۰۲۱                       شماره تماس ۲ : ۰۹۰۱۰۲۳۸۶۸۲

ویژگی های هیتر هویه گرداک ۹۵۲ GORDAK

هیتر هویه گرداک ۹۵۲GORDAK

یک ابزار مهم در عالم تعمیرات الکترونیکی و لحیم‌کاری است. این دستگاه به منظور داغ کردن و ذوب کردن لحیم و اتصال و برداشتن قطعات الکترونیکی به کار می‌ رود.

ویژگی‌های برجسته:

 1. دقت در کنترل دما: یکی از ویژگی‌های مهم Gordak 952، قابلیت کنترل دمای دقیق آن است. این ویژگی به کاربر این امکان را می‌دهد که دما را بر اساس نیاز و نوع قطعه الکترونیکی تنظیم کند.
 2. سرعت گرم شدن: دستگاه هیتر هویه گرداک ۹۵۲ GORDAK به سرعت گرم می‌شود، بنابراین کاربران به سرعت می‌توانند به لحیم‌کاری و تعمیر مدارهای الکترونیکی بپردازند.
 3. قابلیت تنظیم جریان هوا: هیتر هویه گرداک ۹۵۲ GORDAK دارای کنترل جریان هوا است که به کاربر امکان تنظیم میزان هوا بر روی منطقه لحیم‌کاری را می‌دهد. این ویژگی بسیار مهم برای جلوگیری از دماهای اضافی و نیز انجام لحیم‌کاری دقیق تر است.
 4. صفحه نمایش دیجیتال: دستگاه دارای صفحه نمایش دیجیتال است که دما را به دقت نشان می‌دهد. این امکان به کاربر این اطمینان را می‌دهد که دما در محدوده مطلوب قرار دارد.
 5.  هیتر گرداک ۹۵۲ : میتواند از ۱۵۰ درجه سانتی گراد الی ۵۰۰ درجه سانتی گراد گرمای خروجی داشته باشد، همچنین دستگاه هیتر هویه گرداک ۹۵۲ میتواند از ۱ درجه الی ۸ درجه شدت باد خروجی داشته باشد.
 6. هویه گرداک ۹۵۲ : میتواند از ۱۵۰ درجه سانتی گراد الی ۵۰۰ درجه سانتی گراد گرمای خروجی داشته باشد.
 7. .هیتر هویه گرداک ۹۵۲ Gordak : با توجه به دوام بالا در حوزه تعمیرات بوردهای الکترونیکی تا به حال از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است.

مزایای خرید هیتر هویه گرداک۹۵۲GORDAK

 • انعطاف‌پذیری: این محصول به کاربر انعطاف‌پذیری بالایی در کنترل دما و سرعت هوا را می‌دهد.
 • دقت: دقت در کنترل دما و جریان هوا از مزیت‌های این دستگاه است که به کاربر امکان انجام لحیم‌کاری دقیق را می‌دهد.
 • کارایی بالا: دستگاهGordak 952 به دلیل توانایی گرم کردن سریع و تنظیمات دقیق، کارایی بالایی دارد.
 • کیفیت ساخت: این دستگاه با استفاده از مواد با کیفیت ساخته شده و دارای عمر طولانی است.

نکات مهم:

 • در هنگام استفاده از دستگاه هیتر هویه گرداک ۹۵۲، باید از ایمنی شخصی مراقبت کرده و از وسایل محافظ مانند عینک‌های محافظ و دستکش استفاده کرد.
 • دستگاه باید در محیط‌های خشک و بدون خطر انفجار استفاده شود.
 • همیشه دستورات و راهنمای تولید کننده را مرور کرده و به تمامی مقررات ایمنی پایبندی کنید.

در کل، دستگاه هیتر هویه گرداک ۹۵۲ یک ابزار حیاتی برای انجام تعمیرات الکترونیکی دقیق و لحیم‌کاری است که با ویژگی‌های برجسته، دقت و کارایی بالا، در صنعت الکترونیک و تعمیرات مدارهای الکترونیکی جایگاه خود را دارد.

برای استفاده از تمیز کننده نوک هویه حتما اسنفج تیمز کننده را با آب خیس کنید و بعد کامل آب اضافیش را بگیرد.بعد انجام این کار اسفنج باد میکند و آماده استفاده میباشد.

کاربرد هیتر هویه در تعمیرات موبایل

هیتر هویه در تعمیرات موبایل یکی از ابزارهای اصلی و ضروری است. در تعمیرات موبایل، هیتر هویه به طور گسترده برای انجام عملیات لحیم کاری و تعمیر قطعات الکترونیکی موبایل استفاده می‌شود. در زیر، تعدادی از کاربردهای اصلی هیتر هویه در تعمیرات موبایل آورده شده است:

 1. تعویض قطعات: هیتر هویه برای جوشکاری و لحیم کاری قطعات مختلف موبایل مانند اسیم‌های الکتریکی، کانکتورها، باتری، پورت‌های شارژ و اتصالات میکروUSB/USB-C و … استفاده می‌شود. با استفاده از هیتر هویه، تعویض قطعات معیوب یا خراب موبایل انجام می‌شود.
 2. تعویض صفحه نمایش: در صورت خرابی یا ترک صفحه نمایش موبایل، هیتر هویه برای تعویض صفحه نمایش استفاده می‌شود. این عملیات نیازمند جوشکاری دقیق است.
 3. تعمیرات داخلی: در برخی مواقع برای تعمیر قطعات داخلی موبایل مانند مدارهای الکترونیکی یا سیم‌های ترک خورده، هیتر هویه به کمک می‌آید. با اعمال دمای مناسب و لحیم کاری دقیق، مشکلات داخلی رفع می‌شوند.
 4. انجام تعمیرات میکرو: تعمیرات موبایل به معنای تعمیرات میکرو الکترونیکی است. هیتر هویه به تعمیر کامپوننت‌های الکترونیکی بسیار کوچک مانند رزیستورها، کاندنساتورها، ترانزیستورها و سایر اجزای مداری کمک می‌ کند.
 5. تغییرات نرم‌افزاری: هنگامی که نیاز به تغییرات نرم‌افزاری در موبایل دارید، ممکن است نیاز به باز کردن دستگاه و اتصال به کانکتورهای داخلی باشد. هیتر هویه برای باز کردن و دسترسی به این قطعات بسیار مفید است.

در کل، هیتر هویه یک ابزار ضروری برای تعمیرات موبایل و دستگاه‌های الکترونیکی دیگر است و به تعمیرکاران توانایی انجام تعمیرات دقیق و حرفه‌ای را می‌دهد.

مولتی متر ویکتورVICTOR VC97 2021

مشخصات مولتی متر ویکتور

حالت نمایش: نمایش LCD.

حداکثر نشانگر: ۳۹۹۹ (۳ ۳/۴)، نشانگر قطبیت خودکار

نرخ نمونه برداری: تقریبا ۳ بار در ثانیه

محیط عملیاتی: دما (۰ ~ ۴۰) ℃، رطوبت <80٪ RH.

منبع تغذیه: باتری نیم قلمی (۴ عدد).

ابعاد: ۱۹۰mm×۸۸.۵mm×۲۷.۵mm.

لوازم جانبی: ترموکوپل TP01 ، باتری نیم قلمی (۴ عدد)

اینمولتی متر ویکتور VICTOR VC97 ۲۰۲۱ چند منظوره حرفه ایبا عملکرد پایدار و دقت بالا می تواند ولتاژ DC/AC، جریان AC/DC، مقاومت، ظرفیت، فرکانس، نسبت وظیفه را اندازه گیری کند.

مزایا:دارای صفحه محافظ فلزی با قابلیت خوب ضد مغناطیسی و ضد گیر کردن برای چرخش راحت تر سلکتور.

مزایا:دارای عملکرد حفاظت کاملی است که با استفاده از تکنولوژی مواد و طراحی در مدارهای ضد حریق در ولتاژ بالا به کار گرفته می شوند.

مولتی متر دیجیتال  ویکتورVICTOR VC97 2021 می تواند ۳۹۹۹ شمارش را نمایش دهد و ولتاژ/جریان AC/DC، دیود، مقاومت، خازن، فرکانس، سیکل کار، دما، تداوم و تست hFE را با ۱۰ محدوده خودکار آزمایش کند.

اندازه گیری فرکانس، تداخل محافظ و تست اتصال (تست بوق) می تواند ۷۰ اهم باشد.

کاربری آسان برای استفاده: صفحه نمایشLCD بزرگ با نور پس زمینه، راحتی کار برای استفاده را به ارمغان می آورد. دارای ورودی مخصوص برای تست مقاومت، خازن و دیود است.

کنترل محدوده: محدوده خودکار و محدوده دستی مولتی متر دیجیتال را می توانید خودتان انتخاب کنید.

این صفحهLCD بزرگ خواندن را واضحتر می کند.

 

همچنین شما میتوانید سایر دستگاه های تعمیرات موبایل و برد های الکترونیکی را مانند مولتی متر ویکتورvc97 از سایت سفیر صنعت با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا و به دو صورت نقد و اقساط خریداری کنید.

آدرس دفتر فروش : تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگر شمالی ، پلاک ۱۵۴۷، طبقه ۳

شماره تماس ۱ : ۸۸۹۸۶۹۲۲ _ ۰۲۱                       شماره تماس ۲ : ۰۹۰۱۰۲۳۸۶۸۲

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات متنی